Vitajte na Chate Boris

Útulné ubytovanie uprostred prírody v novo zrekonštruovanej chate.

Rezervácia

Vitajte na Chate Boris

Útulné ubytovanie uprostred prírody v novo zrekonštruovanej chate.

Rezervácia

Chata BORIS UBYTOVANIE

Chata Boris ponúka celoročné komfortné ubytovanie pre maximálne 10 osôb. Hneď po príchode vkročíte do útulnej predsiene, v ktorej sa nachádza klasicky skrinka na topánky a vešiaky na bundy či kabáty. V skrinke nájdete i papuče. Na prízemí chaty sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa s wc. V obývacej izbe je priestranná pohovka, ktorá po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby, dve taburetky, veľká televízia, krb a klimatizácia. Kuchyňa je útulná s nadštandardným vybavením. V kuchyni nájdete ľadničku, elektrickú rúru, indukčnú dosku, umývačku riadu, pákový kávovar. Kuchyňa je vybavená tak, aby ste sa cítili ako doma a nič Vám k vareniu nechýbalo. Jedáleň tvorí veľký masívny stôl a 6 ratanových stoličiek. Kúpeľňa pozostáva zo sprchového kúta, umývadla, skrinkového zrkadla. Súčasťou kúpeľne je i WC a práčka. Prízemie chaty je vykurované podlahovým kúrením. V lete oceníte klimatizáciu.


Na poschodí chaty nájdete 2 samostatné izby a jednu veľkú otvorenú izbu. V menšej samostatnej izbe sú 2 jednolôžkové postele a skrinky s úložným priestorom. Vo väčšej samostatnej izbe sa nachádza manželská posteľ, nočné stolíky a skrinky s úložným priestorom. Veľká otvorená izba slúži na spanie i na trávenie voľného času. Nájdete tu 3 jednolôžkové postele. V izbe je tiež malá pohovka, ktorá po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. Súčasťou izby je taktiež televízia, komoda a skrinky s úložným priestorom. V tejto izbe nájdete i malý kútik na hranie pre deti. Pre malinké detičky máme k dispozícii i cestovnú postieľku. Vo veľkej otvorenej izbe sa nachádza aj klimatizácia, ktorú v lete využijete na vychladenie miestností a v zime si s ňou môžete prikúriť. Vrchná časť chaty je vykurovaná nástennými konvektormi. Súčasťou vybavenia chaty sú uteráky a osušky.

Exteriérovou súčasťou chaty Boris je krásna terasa , na ktorú sa dostanete priamo z jedálne. Terasa je zariadená pravým ratanovým nábytkom. Chata Boris má k dispozícii pekný pozemok, ktorý v lete môžete vyučiť na rôzne aktivity. Na pozemku nájdete ohnisko, v ktorom si môžete opekať napríklad „špekáčiky“ pre pripomenutie detských čias. K dispozícii máte i elektrický gril. K dispozícii kotlík na varenie. Celý pozemok je počas letných mesiacov zavlažovaný závlahovým systémom. Exteriérovou súčasťou pozemku je i kamerový systém. Parkovisko pre 2 autá je súčasťou objektu.

Vitajte na Chate Boris